Jak robić zdjęcia z YouTuberami? Krzysztof Gonciarz i Stuu odpowiadają

Jak robić zdjęcia z YouTuberami? Krzysztof Gonciarz i Stuu odpowiadają

Zdjęcia widzów z YouTuberami to nie tylko fenomen imprez, na których spotykamy gwiazdy internetu, ale także element życia codziennego każdej znanej osoby. Dziś na kanale Krzysztofa Gonciarza pojawił się film, w którym YouTuber wraz ze Stuu przedstawiają w jaki sposób nie robić sobie z nimi tzw. "selfie". 


"Musimy przejść z tym do normalności", takimi słowami Krzysztof rozpoczął poradnik dotyczący tego tematu. W filmie, w którym wziął udział także twórca jednego z najbardziej popularnych polskich kanałów - Stuu, YouTuberzy pokazali jak robić oraz jak nie robić sobie z nimi zdjęć. Fotki z ukrycia, przy jedzeniu lub niepewność w zachowaniu widzów - obaj twórcy przedstawili różne przykłady zachowań, z którymi mają na co dzień do czynienia.Taki film na kanale Krzysztofa Gonciarza to niespotykany format, jednak mamy nadzieję, że wielu osobom ułatwi on życie. Widzom, aby wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić oraz twórcom, którzy być może rzadziej będą doświadczali nieprzyjemnych sytuacji. A wy, robiliście sobie kiedyś zdjęcie z jakimś YouTuberem?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.