Zagraniczny YouTuber zebrał ogromną kwotę na cele charytatywne!

Zagraniczny YouTuber zebrał ogromną kwotę na cele charytatywne!

Jacksepticeye to jeden z najpopularniejszych twórców na YouTube, który na swoim kanale posiada ponad 18 milionów subskrypcji. Brytyjski twórca przeprowadził charytatywnego streama, podczas którego udało mu się zebrać ogromną kwotę pieniędzy w rekordowo krótkim czasie. 


Transmisja odbyła się w miniony weekend i trwała ponad 6 godzin. Głównym celem była zbiórka pieniędzy na rzecz amerykańskiej fundacji "Depression and Bipolar Support Alliance", która wspiera osoby walczące z zaburzeniami dwubiegunowymi oraz depresją. Widzowie YouTubera pokazali swoją hojność i w zaledwie kilka godzin uzbierali gigantyczną kwotę pieniędzy.Po 5,5 godzinach zbiórki na rzecz fundacji kwota donacji wynosiła już ponad 105 tysięcy dolarów. Kwota przeszła oczywiście oczekiwania wszystkich, jak i zarówno samego YouTubera, który podziękował fanom za pośrednictwem swojego Twittera.

Zbiórka pieniędzy cały czas trwa. Na ten moment kwota wpłacona przez widzów twórcy przekroczyła już sumę 110 tysięcy dolarów. Pieniądze nadal wpłacać można tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.