Jack Gadovsky na planie teledysku Young Multiego

Jack Gadovsky na planie teledysku Young Multiego

Jack Gadovsky znany jest nie tylko ze swojej serii Wjazdów Na Chatę, ale także i z wszelkich innych materiałów, w których spotyka się z różnymi twórcami. Tym razem odwiedził on Young Multiego na planie jego najnowszego teledysku.


Young Multi jest w trakcie kręcenia teledysku do piosenki SKRRRT, w której gościnnie udziela się raper Beteo. Na planie odwiedził go Jack Gadovsky, który podzielił się ze swoimi widzami relacją z nagrywek. A było co pokazywać, bo według tytułu znalazły się tam auta o wartości 3 milionów. Gratka dla fanów motoryzacji, przepychu i ekstrawagancji - słowem każdego miłośnika baroku:Oprócz ekskluzywnych i szybkich aut można liczyć w materiale także na serię 3 pytań od widzów do Multiego, wybranych przez Jacka. Znajdzie się także coś dla fanów lotnictwa.

Ważna informacja znajduje się pod filmem w sekcji komentarzy, ponieważ Jacek napisał tam o konkursie, w którym można wygrać bilet na koncert Multiego z jego nadchodzącej trasy. Warto się zainteresować!

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.