Jack Gadovsky z

Jack Gadovsky z "wjazdem na chatę"... do samego siebie!

Jack Gadovsky od czasu założenia swojego kanału odwiedził już setki większych i mniejszych internetowych twórców, którzy zgodzili się pokazać mu, jak mieszkają. Teraz twórca postanowił jednak pokazać coś, na co czekało bardzo dużo jego widzów, a dokładniej swoje własne mieszkanie!


Najnowszy film na kanale Jacka był wyczekiwany przez jego widzów od bardzo dawna. YouTuber odwiedził już wiele mieszkań polskich internetowych twórców, jednak nie pokazał swojego własnego miejsca. W wjeździe na swoją własną chatę, Jacek pochwalił się swoim nowocześnie urządzonym mieszkaniem, a także pokazał oglądającym wszystkie pamiątki przywiezione z jego licznych podróży.

W szczerej rozmowie Jacek poruszył także aspekty związane z jego YouTubową karierą oraz wspomniał o innych twórcach, z którymi miał okazję nagrywać. Nie zabrakło między innymi historii powstania jego kanału, która wydaje się bardzo interesująca. Oprócz tego, Jack Gadovsky zdradził jak wygląda jego życie poza domem, w tym robienie różnych interesów. Oczywiście cały czas podążała za nim kamera, a wszystko zostało skomentowane przez twórcę. Koniecznie to zobaczcie!Mieszkanie Jacka było długo wyczekiwanym przez widzów miejscem, a komentarze pod filmem pokazują zadowolenie fanów zarówno z całej serii, jak i samego odcinka specjalnego. Trudno z tym się nie zgodzić, gdyż powyższy materiał został naprawdę dobrze przygotowany. Jacek skorzystał w nim ponownie z formuły "Reality check" przy współpracy z HBO GO, z którymi zrealizował już odcinki z Blowkiem, Isamu i SA Wardęgą.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.