Jack Gadovski wyruszy na Antarktydę? [18+]

Jack Gadovski wyruszy na Antarktydę? [18+]

Ponad sto odcinków "WJAZDÓW NA CHATĘ" ukazało się już na kanale Jacka Gadowskiego. Odwiedził on ponad sto domów różnych znanych z internetu (i nie tylko!) osób. Czy nie uważacie, że powinien odwiedzić nieco egzotyczniejsze miejsca? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to wasze myśli pokrywają się z planami twórcy! Jack Gadovski wyruszy na Antarktydę! Tak, dobrze przeczytaliście, na Antarktydę. Zapraszamy poniżej po więcej szczegółów.


Nie wszystko jest jednak takie proste jak się wydaje. Jacek Gadzinowski, popularny vloger internetowy, dostał propozycję udziału w pewnym wyzwaniu organizowanym przez Amundsen Vodka. Chodzi mniej więcej o to, że producent alkoholu wraz z biurem podróży Itaka podjął decyzję o przeprowadzeniu pewnego rodzaju ekspedycji na Antarktydę, której przewodnikiem może zostać właśnie Jacek. Problem leży w tym, że o tę posadę będzie musiał rywalizować z dwiema innymi osobami (jedną z nich jest Tomasz Saweczko, drugą poznamy za ponad 11 godzin). Szczegóły są jeszcze nieznane, jednakże wiemy na pewno, że wyzwania jakie zostały dla tych śmiałków przygotowane nie będą łatwe - będą musieli spróbować swoich sił w trzech nieokreślonych bliżej ciężkich próbach. Ten, który wypadnie na nich najlepiej otrzyma bilet na podróż. Kolejną niespodzianką jest fakt, że już niedługo również każdy z nas będzie mógł wziąć udział w próbie zdobycia biletu. Na razie jednak musimy oczekiwać na większą liczbę szczegółów i oczywiście trzymamy kciuki za Jacka. Może to właśnie Jack Gadovski wyruszy na Antarktydę. Zapraszamy Was również na obejrzenie materiału Jacka "Podroż w nieznane", specjalnie przygotowanego na potrzeby tego wyzwania:Nie możemy już doczekać się szczegółów, bo prawdę mówiąc takiej wyprawy na polskim YouTubie jeszcze nie widzieliśmy! Mamy nadzieję, że Jacek Gadzinowski poradzi sobie w ciężkich próbach przygotowywanych przez Amundsen Vodka, jakkolwiek trudne by one nie były. Informujemy również, że cała akcja organizowana jest pod szyldem kampanii "Pij Odpowiedzialnie". Oczywiście o wszystkich nowościach dotyczących ekspedycji na Antarktydę będziemy informować Was na bieżąco.


Co sądzicie o takiej wyprawie na Antarktydzie. Chcielibyście wziąć w niej udział? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.