Jacek Gadzinowski wystartuje w zawodach kulturystycznych

Jacek Gadzinowski wystartuje w zawodach kulturystycznych

Jacek Gadzinowski, popularny polski YouTuber, od dawna w swoich treściach nawiązuje do sportu, który jest mu bardzo bliski. Teraz twóca wystartował z nowym sportowym wyzwaniem, które potrwa nawet 2 lata. Cel jest jasny - wystartowanie w zawodach kulturystycznych!


Jacek zamierza regularnie przygotowywać się do tego, aby wyzwanie zostało wykonane. Zawody kulturystyczne kategorii Men’s Physique to jego główny cel i jak zapowiada, nie chce być on na nich tylko "tłem". Wyzwanie będzie kosztowało Jacka wiele wyrzeczeń, a twórca będzie musiał je pogodzić z podróżami, kitesurfingiem oraz wakeboardingiem oraz sportami walki, z którymi zaczyna. W wyzwaniu Jackowi pomoże Jakub Mauricz odpowiedzialny za wyznaczenie diety, Piotr Borecki, który będzie pracował nad sylwetką YouTubera oraz Maciej Bielski odpowiedzialny za część motoryczną.Założeniem Jacka jest osiągnięcie sylwetki w kształcie V, aby nie być przy tym zbyt przerośniętym. Poprzez wyzwanie twórca zamierza sprawdzić swoje zdolności, a także zachęcić swoich widzów do aktywnego trybu życia. YouTuber zamierza także wystartować w zawodach kulturystycznych kategorii weteranów, a swoją decyzję tłumaczy tak:
Wybrałem taką kategorię sylwetkową żebym miał szansę dobrze zaistnieć i dobrze wyglądać ponieważ w życiu jak i w sporcie preferuje sylwetki dobrze zbudowane, ale estetyczne i taką jest męska sylwetka.

Na kanale YouTube Jacka Gadzinowskiego jaki i jego mediach społecznościowych możemy tymczasem spodziewać się regularnych sprawozdań z postępu wyzwania. Życzymy twórcy powodzenia w osiągnięciu celu i samych udanych treningów!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.