Jacek Gadzinowski kończy serię Wjazd Na Chatę!

Jacek Gadzinowski kończy serię Wjazd Na Chatę!

Jeśli ktoś na YouTube może poszczycić się jakąś sztandarową serią, to na pewno byłby to Jacek Gadzinowski i jego Wjazdy Na Chatę. Wszystko jednak ma swój koniec.


YouTuber nagrał szczery film, w którym ogłosił koniec serii Wjazdów Na Chatę - a przynajmniej w takiej formie, w jakiej ją znamy. Po czterech latach nagrywania i ponad 200 odcinkach była to dla niego trudna decyzja, jednak twórca doszedł do wniosku, że pora skupić się na sobie i nie chce już walczyć z algorytmami YouTube.Jacek jednoznacznie powiedział, że w 2019 roku będzie go dużo mniej na YouTube. Jeśli pojawią się jakieś Wjazdy Na Chatę, to tylko takie, które będą wnosiły coś wartościowego i pokazywały różne pasje i hobby. Ich forma ma być także bliższa dokumentowi lub reportażu. Na kanale pojawi się więcej filmów o tematyce lifestyle'u z podróżami, sportem i ciekawych ludziach w tle.

Prowadzenie kanału na YouTube i walka o wyświetlenia okazały się dla Jacka ostatnio zbyt angażujące czasowo i emocjonalnie. Zwłaszcza że twórca chce skupić się na sobie i publikacji książki o wideo i procesie tworzenia. Ponadto w planach ma zająć się filmami dokumentalnymi oraz reportażami, które jednak niekoniecznie znajdą się na YouTube.

Pod koniec nagrania pojawił się Cyber Marian, który jest "ojcem chrzestnym" sztandarowego projektu Jacka Gadzinowskiego. Wsparł on go dobrym słowem, co czynimy również i my. Trzymamy kciuki za wszystkie nadchodzące projekty i życzymy sukcesów!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.