Jacek Gadzinowski robi wjazd na chatę Rocka!

Jacek Gadzinowski robi wjazd na chatę Rocka!

Wjazdów na chatę od Jacka było już wiele, już niedługo nawet możemy spodziewać się setnego odcinka tej serii. Do tej chwili zostało jednak jeszcze trochę czasu, a póki co możemy odwiedzić Rocka w jego nowym domu!


Niedawno Remigiusz "Rock" Maciaszek razem z rodziną przeprowadzili się do nowego lokum. Rock prezentował w jednym z vlogów swoje nowe miejsce zamieszkania, lecz skupił się w nim na pokazaniu nowego stanowiska pracy. Tym razem dzięki filmowi Jacka bardziej ciekawscy fani będą mogli zobaczyć jak wygląda nowy dom Maciaszków w pełnej okazałości.


W materiale tym możemy dowiedzieć się jak wygląda codzienność Remigiusza, poznać niektóre zwyczaje zarówno jego i jego rodziny. Zobaczyć jak mieszka, obejrzeć jego stanowisko pracy i przy okazji posłuchać związanych z nim ciekawych historii. A jest ich cała masa! Sam Rock mówi, że gdyby chciał opowiedzieć o wszystkim to pewnie mówiłby przez jakąś godzinę. Jest to jeden z tych filmów, które zdecydowanie warto obejrzeć.
Przeprowadzka dla nikogo nie jest rzeczą łatwą, a rodzina Maciaszków nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Remigiusz ciągle wspomina jak trudno było mu się pozbyć niektórych starych nawyków i przyzwyczaić do nowego miejsca zamieszkania. Przez jakiś czas czuł się nawet jak w hotelu, ale na szczęście to szybko minęło. Sam dom nie jest jeszcze wykończony i nie wszystkie meble są przywiezione ze starego mieszkania, ale to tylko kwestia czasu, więc w ostatecznym rozrachunku nowe lokum Rocka może wyglądać zupełnie inaczej.


A Wy co myślicie o najnowszym wjeździe na chatę? Kogo następnego Waszym zdaniem powinien odwiedzić Jacek? Napiszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.