Jacek Gadzinowski pokazuje jak wygląda nowe mieszkanie Reziego

Jacek Gadzinowski pokazuje jak wygląda nowe mieszkanie Reziego

Trudno nie znać Jacka Gadzinowskiego i jego serii "Wjazd na chatę". Jacek odwiedził już masę znanych polskich YouTuberów takich jak na przykład Isamu, Boxdel czy Vertez. Tym razem dotarł z kamerą do nowego mieszkania Rezigiusza.


Widzowie trafnie zauważyli, że zmieniła się sceneria w filmikach Remka. Zamiast charakterystycznego czerwonego pokoju, w tle pojawiły się niebieskie ściany, regał i półki. Sam Rezi przyznał się do zmiany miejsca zamieszkania. Widzom nie wystarczyła sama taka informacja, byli bardzo ciekawi jak wygląda nowe mieszkanie. Aby raz a porządnie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ludzi pytania, Remek dzięki pomocy Jacka oprowadził widzów po swojej aktualnej siedzibie.
Najbardziej szczegółowo zostało przedstawione studio Rezigiusza, w którym tworzy swoje filmiki. Oprócz tego dłuższy przystanek zrobili w kuchni, gdzie pojawił się gość specjalny, znany jako dziewczyna Remka - Martyna z kanału Poliplot. Przy okazji krótkiej pogadanki w salonie Jacek zorganizował małe Q&A. Rezi odpowiedział między innymi na pytania: ,,Jaka była twoja najciekawsza impreza w życiu?" i ,,Dlaczego nie grasz w CS'a?". Także oprócz zwiedzania mieszkania dowiedzieliśmy się o Remku kilka nowych rzeczy.

Na końcu filmiku, dodatkowo, znajdują się też wstawki ze sporej domówki w nowym mieszkaniu Remka, więc jest to ciekawa niespodzianka dla oglądających do końca.Warto wspomnieć, że Jacek nagrał już jeden "Wjazd na chatę" do Reziego. Miało to miejsce ponad rok temu, w jego dawnym miejscu zamieszkania. Jeśli ciekawi Was jak mieszkał Remek przed przeprowadzką to koniecznie obczajcie ten filmik.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.