Jacek Gadzinowski pokazuje jak wygląda nowe mieszkanie Reziego

Jacek Gadzinowski pokazuje jak wygląda nowe mieszkanie Reziego

Trudno nie znać Jacka Gadzinowskiego i jego serii "Wjazd na chatę". Jacek odwiedził już masę znanych polskich YouTuberów takich jak na przykład Isamu, Boxdel czy Vertez. Tym razem dotarł z kamerą do nowego mieszkania Rezigiusza.


Widzowie trafnie zauważyli, że zmieniła się sceneria w filmikach Remka. Zamiast charakterystycznego czerwonego pokoju, w tle pojawiły się niebieskie ściany, regał i półki. Sam Rezi przyznał się do zmiany miejsca zamieszkania. Widzom nie wystarczyła sama taka informacja, byli bardzo ciekawi jak wygląda nowe mieszkanie. Aby raz a porządnie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ludzi pytania, Remek dzięki pomocy Jacka oprowadził widzów po swojej aktualnej siedzibie.
Najbardziej szczegółowo zostało przedstawione studio Rezigiusza, w którym tworzy swoje filmiki. Oprócz tego dłuższy przystanek zrobili w kuchni, gdzie pojawił się gość specjalny, znany jako dziewczyna Remka - Martyna z kanału Poliplot. Przy okazji krótkiej pogadanki w salonie Jacek zorganizował małe Q&A. Rezi odpowiedział między innymi na pytania: ,,Jaka była twoja najciekawsza impreza w życiu?" i ,,Dlaczego nie grasz w CS'a?". Także oprócz zwiedzania mieszkania dowiedzieliśmy się o Remku kilka nowych rzeczy.

Na końcu filmiku, dodatkowo, znajdują się też wstawki ze sporej domówki w nowym mieszkaniu Remka, więc jest to ciekawa niespodzianka dla oglądających do końca.Warto wspomnieć, że Jacek nagrał już jeden "Wjazd na chatę" do Reziego. Miało to miejsce ponad rok temu, w jego dawnym miejscu zamieszkania. Jeśli ciekawi Was jak mieszkał Remek przed przeprowadzką to koniecznie obczajcie ten filmik.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.