Jacek Gadzinowski niczym bohater Marvela

Jacek Gadzinowski niczym bohater Marvela

Zarówno na polskim jak i zagranicznym youTube ogromną popularnością cieszą się różne challenge. Dotyczą one rozmaitych rzeczy, zazwyczaj całkowicie głupich, ale czasami niosą ze sobą również alternatywę charytatywną, jak na przykład ice bucket challenge, który cieszył się tak ogromną popularnością, że podjął się go nawet obecny prezydent Stanów Zjednoczonych. No i oczywiście obecny prezydent elekt. Tym razem jednak nie o nich, a o Jacku Gadzinowskim, który postanowił rozpocząć Thor Challenge!


Zapytacie na czym polega Thor Challenge? Trwa on 365 dni, a jego celem jest zdobycie przez Jacka sylwetki Thora, a na pewno nie jest to zadanie łatwe. Zamierza on relacjonować swoim widzom postępy w ćwiczeniach i diecie, którą zaczął już jakiś czas temu. Podobnie z siłownią, a nie będzie to jego jedyna aktywność. Każdy widz Jacka wie jak wielkim jest on fanem sportów ekstremalnych.Jego trenerem personalnym będzie Michał Sakowski czyli Saker znany z kanału WarszawskiKoks. Sam Jacek mówi, że Thor Challenge to jego pierwszy challenge. Jego nazwa wzięła się z dawnej ksywki Jacka. Kiedyś kiedy miał jeszcze długie włosy został nazwany przez kogoś Thorem.

alekoksy

Pomysł Jacka Gadzinowskiego może okazać się naprawdę ciekawą inicjatywą, która zachęci również jego widzów do zwiększenia swojej aktywności fizycznej. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy twórca, który stara się promować na swoim kanale zdrowy tryb życia. Już od jakiegoś czasu zachęcają do tego również Marcin Frej o czym możecie przeczytać w tym artykule, czy Krzysztof Golonka ze swoim projektem Od Krzycha do Ronaldo, który zakończył się około miesiąc temu.Zdrowy tryb życia promują również inni znani twórcy tacy jak Krzysztof Gonciarz czy YouTuberzy nagrywający materiały z gier. Gimper nie kryje się z tym, że już od jakiegoś czasu ćwiczy pod czujnym okiem Fitpasterza, a nie jest on jedynym aktywnym fizycznie graczem. Do tego szlachetnego grona należą również Izak, Rojo i Isamu, dla których nawet wyjazd z miejsca zamieszkania nie jest przeszkodą w udaniu się na siłownię.

alekoksy2

A Wy co myślicie o Thor Challenge? Dołączycie się do Jacka w prowadzeniu zdrowego trybu życia? Napiszcie co myślicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.