Jacek Gadzinowski i Dawid Fazowski spotkali się na Zanzibarze!

Jacek Gadzinowski i Dawid Fazowski spotkali się na Zanzibarze!

Jacek Gadzinowski od początku miesiąca przebywa na Zanzibarze. Dziś miało miejsce tam nietypowe spotkanie z znanym wielu YouTuberem - Dawidem z kanału Przez Świat na Fazie, który od listopada podróżuje po Afryce.


Jacek o swoim pobycie na afrykańskiej wyspie informuje nas na bieżąco na swoich mediach społecznościowych. Na jego Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z rajskiej plaży w miejscowości Paje.Takie widoki 🌊💪#paje #zanzibar #kitesurfing #zyjnolimit @mobilevikingspl


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika jack gadovsky (@jackgadovsky)


W Afryce znajduje się natomiast od kilku miesięcy także twórca najpopularniejszego kanału podróżniczego na YouTube - Dawid Fazowski. Jakiś czas temu informował nas wszystkich, że przebywa w Tanzanii i wybiera się w kierunku Zanzibaru. W poście na swoim Facebooku napisał:
A tak poza tym dziś się zaczyna największy festiwal na wyspie Zanzibar… więc… myślę i rozkminiam… bo jutro może tam popłynę i pobawię się na mieście.. na sam festiwal nie pójdę bo to chyba 500 zł kosztuje.. to przegięcie więc nawet jak bym miał to bym nie dał !!

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO NASZEGO WYWIADU Z FAZOWSKIM


Jak napisał, tak też zrobił. Dziś rano poinformował wszystkich, że znajduje się na Zanzibarze.#przezswiatnafazie Sami Polscy mnie otaczają... I przepiękne Polki 😍😍😍 ah czas ja kilka dni odpoczynku 😂😘😇


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Faza Fazowski (@przez_swiat_na_fazie)


Sporo osób domyśliło się, że dojdzie tam do spotkania z Jackiem Gadzinowskim. Kilka chwil temu, na mediach społecznościowych Jacka pojawiło się zdjęcie z Dawidem.Dokładnie tu przebywają teraz YouTuberzy. Teraz nie pozostało nam już tylko nic, jak czekać na materiały na ich kanałach z wzajemnym udziałem.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.