Izako Boars zagrają na finałach Mistrzostw Polski!

Izako Boars zagrają na finałach Mistrzostw Polski!

Po ostatniej przegranej w finałach Let's Play Częstochowa, Izako Boars ponownie zmierzą się z najlepszymi polskimi ekipami. Tym razem walczyć będą na finałach ESL Mistrzostw Polski, które odbędą się już za tydzień w Katowicach! 


Wczoraj odbył się ostatni mecz Dzików w fazie grupowej. Ich przeciwnikiem była drużyna ALSEN-TEAM, która niestety nie dała rady pokonać rywali. Zawodnicy Izako Boars zdobyli obydwie mapy-Cobblestone i Mirage. Pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:9. Mimo prowadzenia ALSEN-TEAM po pierwszej połowie, następne rundy trafiły  na konto Dzików Izaka. Drugie spotkanie na kolejnej mapie pokazało, że przeciwników drużyny sformowanej przez Izaka nie można było lekceważyć. Ich comeback w drugiej połowie nadal nie był jednak wystarczający i ostatecznie pojedynek kolejny raz wygrali gracze Izako Boars.
Teraz przyszła pora na zmagania w fazie play-off. Na drodze "Stomp'a" i jego drużyny do finałów Mistrzostw Polski czeka niestety jeszcze jeden zespół-Team Kinguin, który grupę "A" opuścił z pierwszego miejsca.
Czy Dziki pokonają faworytów turnieju? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w przyszłą sobotę.

W czternastym sezonie ESL Mistrzostw Polski na wygranych czeka atrakcyjna nagroda pieniężna. Spotkania będą komentować Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Kuba „Kubik” Kubiak. Wszystkie mecze zobaczycie tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.