Izako Boars oficjalnie żegna się z kolejnym zawodnikiem!

Izako Boars oficjalnie żegna się z kolejnym zawodnikiem!

Ostatnio fani polskiej sceny e-sportowej mogli obserwować zmiany w organizacji Pompa Team, która postanowiła połączyć formacje Yellow oraz Black i stworzyć jedną drużynę. Teraz jednak jesteśmy świadkami kolejnych zmian w składzie jednego z topowych polskich zespołów. Tym razem chodzi o ekipę Izako Boars, która pożegnała dziś następnego zawodnika. 
Pod koniec lipca z drużyny odszedł Stomp, który zadecydował o zakończeniu profesjonalnej kariery gracza CS:GO. Daniel postanowił zrezygnować z grania na rzecz stałej pracy.


Niestety czeka nas kolejna zmiana w składzie Dzików Izaka. Wczoraj o odejściu poinformował Repo, który po finałowym meczu turnieju CSBETGO CUP na swoim fanpage'u umieścił poniższy wpis:


Wszyscy fani zawodnika w pierwszej chwili potraktowali informację jako żart. Dużo osób śmiało się z "klątwy", która pozwala zespołowi Izako Boars na stałe zajmowanie drugiego miejsca. Nikt nie odebrał wpisu na poważnie, a odbiorcy posta twierdzili, że był on po prostu napisany pod wpływem emocji.

Dzisiaj rano Karol dodał jednak kolejny wpis, który jednak nie był żadnym żartem ze strony gracza. Według niego, gra w obecnym składzie nie przynosi takich rezultatów, jakie Repo chciałby osiągnąć. Mimo wielu godzin spędzonych na treningach, Dziki nadal nie mogą odnaleźć się w grze, co spowodowało właśnie taką decyzję Karola.


Po niespodziewanej decyzji Karol postanowił odpuścić dzisiejszy pojedynek Dzików z Nexus Gaming w ramach turnieju Stream.me Gauntlet. Jego zastępcą został sam Izak, który zagra w roli prowadzącego. Mecz planowany jest na godzinę 19.

Jak będzie wyglądać przyszłość Izako Boars oraz Repo? Tego na ten moment nie wiemy, ale dziś po południu drużyna poinformowała, że zajmie się szukaniem kolejnego utalentowanego zawodnika.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.