Izak z debiutem komentatorskim w VALORANT!

Izak z debiutem komentatorskim w VALORANT!

Piotr "Izak" Skowyrski, który zasłynął z komentowania spotkań popularnych drużyn esportowych, teraz skomentuje coś więcej niż spotkanie CS:GO. Już w ten weekend streamer na żywo będzie komentował finał w grze VALORANT w ramach turnieju Nations Circuit od Polskiej Ligi Esportowej.


Izak jakiś czas temu powrócił do komentowania spotkań w CS:GO, co spowodowało, że w maju jego transmisje w niektórych momentach oglądały dziesiątki tysięcy widzów na żywo, a sam streamer powrócił na fotel lidera polskiego Twitcha pod względem aktywnych użytkowników.

Dziś Piotr podzielił się kolejną świetną informacją. Jak zapowiedział, już w niedziele skomentuje finał BO5 w grze VALORANT!Na powrót Izaka w grze czekało wiele osób, ale chyba mało kto spodziewał się, że powróci zajmując stanowisko komentatora finału turnieju w produkcji od Riot Games. Niewykluczone także, że Izak skomentuje więcej spotkań. 

Będziecie oglądali finał PLE.GG w VALORANT z komentarzem Izaka? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.