WIDEO DNIA: Izak wnosi puchar na główną scenę podczas PGL Major Kraków 2017

WIDEO DNIA: Izak wnosi puchar na główną scenę podczas PGL Major Kraków 2017

Mimo że sama impreza trwa już od dobrych kilku dni, to dopiero dzisiaj bramy Tauron Areny zostały otworzone dla większej publiczności, a co za tym idzie - odbyła się też oficjalna inauguracja PGL Major Kraków 2017, podczas której na główną scenę wniesiony został puchar.


Wniósł go nie kto inny, jak Piotr "Izak" Skowyrski. O fakcie, że to właśnie on otrzyma ten zaszczyt napisaliśmy osobny artykuł, który możecie przejść klikając tutaj. Nagranie z tego momentu inauguracji wydarzenia pojawiło się na oficjalnym profilu twórcy wraz z krótkim, lecz bardzo wymownym opisem.Gratulujemy Izakowi, że został w ten sposób wyróżniony. Jak sam wspominał w wywiadzie - nawet nie przyszło mu wcześniej do głowy, iż mógłby otrzymać taką propozycję. Trzymamy kciuki jeśli chodzi o dalsze sukcesy i osiąganie coraz to bardziej wymagających celów.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.