Izak właśnie komentuje mecz Polska vs. Irlandia Północna! Zobacz gdzie!

Izak właśnie komentuje mecz Polska vs. Irlandia Północna! Zobacz gdzie!

Już za chwilę rozpoczyna się pierwsze spotkanie biało-czerwonych na EURO 2016! Nasza reprezentacja pod wodzą Adama Nawałki powalczy o pierwsze 3 punkty z Irlandią Północną! To będzie pełne emocji spotkanie, a skomentuje je dla Was sam Piotr "Izak" Skowyrski! Gdzie?


Pierwszy debiut Piotrka przy komentowaniu meczy piłkarskich, miał miejsce 1 czerwca w meczu Polska vs. Holandia. Wszyscy pamiętamy, że chętnych na oglądanie tego spotkania było tak wiele, że serwery TVP nie wytrzymały, a był to jedynie mecz towarzyski. Teraz TVP rzuciło nam - widzom wielkie wyzwanie. Zachęcają oni do wejścia na stronę i uważają, że serwery wytrzymają ok. miliona użytkowników w jednym momencie! O komentowaniu dzisiejszego meczu Polska vs. Irlandia Północna, Izak mówi w dzisiejszym materiale. Przekazuje w nim także sporo innych ciekawych informacji, dotyczących między innymi sposobu czatowania podczas tych emocjonujących 90 minut. Zobaczcie to sami:


Samo spotkanie obejrzycie klikając tutaj! Będziecie oglądali? Jak myślicie kto wygra ten mecz?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.