Izak wniesie puchar na główną scenę Majora!

Izak wniesie puchar na główną scenę Majora!

PGL Major Kraków 2017 rozpoczął się już wczoraj. To jednak dziś przed południem Izak, który komentuje cały turniej, dodał na swój fanpage wielką informację dotyczącą turnieju!


O co dokładnie chodzi? Piotr "Izak" Skowyrski dokona czegoś, czego zdecydowanie wcześniej się nie mógł spodziewać. To właśnie on wniesie puchar na główną scenę Majora w Krakowie przed rozpoczęciem się rozgrywek na scenie głównej dla publiczności w Tauron Arenie oraz wszystkich widzów oglądających zmagania drużyn przed komputerem.Informacja ta została już potwierdzona na fanpage ESPORT NOW, na którym kilka chwil temu został opublikowany wywiad z Izakiem. To w nim zapytano się komentatora, czy spodziewał się tego, że wniesie trofeum na główną scenę Majora. Piotrek wspomniał, że nie kompletnie nie myślał wcześniej o tym, że kiedykolwiek będzie dane mu dokonać czegoś takiego. Jak sam mówi, poczuł się niesamowicie wyróżniony i doceniony tą informacją. Pełen wywiad obejrzycie poniżej! 

ILE WIESZ O IZAKU? ROZWIĄŻ PONIŻSZY QUIZ!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.