Izak z nową serią na kanale!

Izak z nową serią na kanale!

Na kanale Piotra oprócz cs'a mogliśmy oglądać również inne gry, ostatnimi czasy była to seria z  Uncharted 4: A  Thief's End. Na kolejne wciągające odcinki twórca nie kazał nam długo czekać, po niecałym tygodniu na kanale izaka ukazała się nowa seria tym rAzem z Call of Duty: WW II. 


Nowy CoD podzielił graczy na dwa obozy, tych co uważali tę grę za zwykłą próbę powtórzenia sukcesu Battlefielda 1, oraz takich którzy niecierpliwie czekali na najnowszą produkcję Activision, licząc na naprawdę dopracowanego FPS'a. Na szczęście nie zawiedliśmy się i od 3 listopada możemy grać w nowego CoD'a wykończonego w najmniejszym detalu.

Serie z CoD: WW II mogliście zobaczyć już na kanałach innych twórców, o czym pisaliśmy tutaj.  Teraz na nagranie swojej rozgrywki z nowej gry od Activision zdecydował się również Izak. Może on mówić o sporym sukcesie. Chociaż filmy nie zdobywają setek tysięcy wyświetleń, to oceny pod nimi i komentarze zachęcają twórce do dalszego nagrywania rozpoczętej serii. Poniżej możecie zobaczyć wynik, który uzyskał trzeci odcinek zaledwie 15 minut po opublikowaniu.
Jak można zauważyć, seria cieszy się naprawdę dobrymi ocenami, lecz Izak nie jest jedynym twórcą, którego materiały przypadły do gustu jego widzom, bo między innymi  Rojo odnotował całkiem dobre wyniki pod swoimi filmami. Jeśli jesteście zainteresowani nową serią, możecie oglądać nowe odcinki u Izaka codziennie o 17.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.