Tym razem Izak nie był pierwszy - Nervarien najchętniej oglądanym streamerem miesiąca

Tym razem Izak nie był pierwszy - Nervarien najchętniej oglądanym streamerem miesiąca

Izak od wielu miesięcy był na pierwszej pozycji wśród najchętniej oglądanych polskich streamerów miesiąca. Teraz wyprzedził go Nervarien! Taką informację podał serwis streamerzy.pl, który przygotowuje zestawienia kanałów na twitch.tv.


Zmiana jest jedną z ciekawszych, które wydarzyły się w ostatnich miesiącach na polskiej scenie streamerów. Ze swojego żelaznego tronu zszedł Piotr „Izak” Skowyrski, który od wielu miesięcy wyprzedzał swoją konkurencję,  a zastąpił go Damian „Nervarien” Ziaja, depcząc po piętach swojemu rywalowi od dłuższego czasu. 

W ciągu ostatniego miesiąca stream Nervariena oglądany był łącznie przez 888 tysięcy godzin! To niesamowity wynik, o czym świadczy statystyka Izaka – drugiego w zestawieniu – która wynosi 691 tysięcy godzin. Serwis źródłowy dla tej informacji wyliczył to na podstawie czasu trwania streama oraz średniej widowni danego twórcy.

Poniżej znajdziecie zestawienie TOP 5 najchętniej oglądanych streamerów w lutym:Wyniki pokazują jak chętnie oglądane są gry, które mają duże znaczenie w e-sporcie, bo obaj panowie pokazują na swoich "audycjach" kolosy w tej dziedzinie: "Counter Strike: Global Offensive" i "League of Legends".

Mamy nadzieję, że wyniki będą z miesiąca na miesiąc coraz bardziej imponujące i tego życzymy. Już teraz ranking wygląda bardzo interesująco. Na pierwszym miejscu jest bowiem Nervarien, na drugim overpow, a dopiero na trzecim Izak.

Źródło danych: streamerzy.pl

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl