Izak dołącza do grona komentatorów IEM 2019 w Katowicach!

Izak dołącza do grona komentatorów IEM 2019 w Katowicach!

Stało się coś, na co wielu fanów sceny esportowej oraz Izaka czekało od dłuższego czasu. Piotr Skowyrski oficjalnie dołączył do ekipy komentatorskiej, a my już w tym tygodniu będziemy mogli usłyszeć jego komentarz podczas rozgrywek CS:GO. 


To właśnie dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Izak skomentuje nadchodzący turniej IEM Katowice 2019! Komentator dołączył do składu, w którym oprócz niego znaleźli się także Maciej Morgen Żuchowski oraz Kuba Kubik Kubiak. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy o IEM'owych rozgrywkach opowiada drużyna w właśnie takim składzie. Izak oraz Morgen komentowali razem wspólnie między innymi katowickie spotkania w 2015 roku.Mecze, które będą wzbogacone o komentarz Izaka rozpoczną się już w najbliższy czwartek, gdy w Spodku rozpocznie się walka o udział w pierwszym tegorocznym Majorze CS:GO oraz o nagrody pieniężne z puli miliona dolarów. Polskojęzyczny komentarz spotkań będzie można znaleźć na kanale ESL.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.