Izak i Tomasz Zimoch skomentują program w telewizji!

Izak i Tomasz Zimoch skomentują program w telewizji!

Piotr "Izak" Skowyrski to bardzo popularna postać jeśli chodzi o polski YouTube oraz scenę e-sportową. Bardzo często słyszymy jego komentarze podczas meczów Virtus.pro czy po prostu oglądamy jego filmy publikowane na youtubowym kanale. Podczas tegorocznego EURO mieliśmy okazję słyszeć jego komentarz do rozgrywek polskich piłkarzy, kiedy to nawiązał współpracę z TVP. Wtedy wraz z Maciejem Iwańskim w internetowych transmisjach na żywo relacjonował grę Polaków. Jak się okazuje - to nie koniec telewizyjnej kariery Piotrka! Już niedługo będziemy mogli usłyszeć jego głos ponownie.


Wszystkiego dowiedzieliśmy się dzięki portalowi "Izak TV", który poinformował o poście Kamila Góreckiego z Fantasy Expo. Na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem prosto ze studia telewizyjnego, w którym obecny był właśnie Piotr "Izak" Skowyrski oraz popularny komentator sportowy, Tomasz Zimoch. Kamil pod zdjęciem nie zamieścił jakiejkolwiek informacji, czego dotyczą nowe nagrania, więc na początku nie było wiadomo nad jakim nowym, tajemniczym projektem pracuje ta dwójka utalentowanych ludzi.

 



Co to bedzie co to bedzie. #petarda #tvstudio #esport #zimoch #izak #premiere #soon #fantasyexpo #warsaw


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kamil Górecki (@kamil_gorecki)






Na tę chwilę wszystko jest już mniej więcej wiadome. Programem, w którym Tomasz Zimoch oraz Piotr "Izak" Skowyrski będą użyczać swojego głosu w celu komentowania tego, co dzieje się na ekranie, to BattleBots. Jest to show, w którym głównym celem jest budowanie przez zawodników robotów i walka między nimi. Serial ten przez lata był nieaktywny, lecz teraz postanowiono go wznowić i już od samego początku w USA przykuł uwagę milionów odbiorców. Polską wersję tego programu wraz z komentarzem tytułowych ludzi oglądać będziemy mogli od 28 listopada na Discovery Turbo Xtra. Poniżej przedstawiamy trailer drugiego sezonu BattleBots:



Jesteśmy bardzo ciekawi jak wypadnie Izak w roli komentatora walk robotów. Już nie możemy doczekać się premiery pierwszego odcinka, która odbędzie się już 28 listopada!

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU, ABY BYĆ NIE PRZEGAPIĆ PIERWSZEGO ODCINKA. KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ NA NASZ FANPAGE.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.