Izak i Leh zagrają na turnieju H1Z1 z pulą 200 tysięcy dolarów!

Izak i Leh zagrają na turnieju H1Z1 z pulą 200 tysięcy dolarów!

Ten duet zna chyba każda osoba, która interesuje się grą H1Z1. Izak i Leh uwielbiają grać razem, jednak już za kilka dni staną naprzeciwko siebie w turnieju z ogromną pulą nagród. Całe wydarzenie odbędzie się natomiast w Stanach Zjednoczonych, a oprócz Polaków na turnieju zagrają także najlepsi zawodnicy z całego świata. 


H1Z1 All-Stars Invitational 2017 rozpocznie się już 20 października i potrawa do 22 dnia tego miesiąca. W Long Beach w słonecznej Kalifornii w tym czasie odbywać będzie się TwitchCon, czyli największy na świecie event związany właśnie ze wszystkimi rzeczami, które na co dzień tworzą serwis Twitch. Pula nagród całego turnieju to aż 200 tysięcy dolarów, więc jest o co walczyć!Na turniej zaproszeni zostali Izak i Leh, jednak tym razem nie zobaczymy ich w duecie, gdyż każdy z nich zagra osobno. W kategorii, do której zaproszeni zostali streamerzy, nagroda za pierwsze miejsce to aż 70 tysięcy dolarów, o które powalczy 75 osób związanych z grą H1Z1 z całego świata. Naszych reprezentantów będziemy mogli zobaczyć 21 października. Czy najlepsza para w grze H1Z1 w Polsce poradzi sobie równie dobrze po drugiej stronie globu? My nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć Izaka i Leha w akcji!

Więcej informacji związanych z turniejem znajdziecie w poniższym materiale Izaka:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.