Izak i Gimper w strefie Play na Woodstock'u!

Izak i Gimper w strefie Play na Woodstock'u!

Sieć PLAY jak dobrze już wiecie współpracuje od dłuższego czasu z YouTuberami! Tym razem pokusili się o coś bardzo ciekawego, a udział możecie mieć w tym Wy sami - widzowie! O co dokładnie chodzi?


Dziś w krótkim filmie na swoim FanPage'u zarówno Gimper jak i Izak poinformowali, że na tegorocznym Woodstock'u - największym tego typu festiwalu muzycznym w Polsce, będą mieli do dyspozycji część strefy PLAY! Sam festiwal odbędzie się w dniach 14-16 lipca, ale przejdźmy jednak do szczegółów współpracy sieci z YouTuberami.


Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że fragment strefy która będzie należała do Piotrka i Tomka, zależy tylko i wyłącznie od Was! Za realizacje weźmie się natomiast PLAY. Jak mówi Gimper: "Ogranicza Was tylko wasza kreatywność". Co bardzo ciekawie, pomysły widzów Gimpera - Hajsowników jak i widzów Izaka - Dzików będą rywalizowały! Najlepsze pomysły zostaną przygotowane na Woodstocku, a osoby które je wymyśliły zostaną nagrodzone świetnymi prezentami!

Co ciekawe, Izak i Gimper nie będą jedynymi YouTuberami na Woodstocku! W strefie Play zawita także Człowiek Warga i RedLipstickMonster!


Życzymy więc powodzenia w wymyślaniu pomysłów! Pamiętajcie by oznaczać je hashtagami ‪#‎PlayWoodstock‬ oraz zależnie od waszego ulubionego twórcy - #‎PlayGimper‬ lub #‎PlayIzak


Będziecie na Woodstocku? Zawitacie do YouTuberów?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.