Izak wraz z drużyną na DreamHack Masters Las Vegas 2017!

Izak wraz z drużyną na DreamHack Masters Las Vegas 2017!

W grudniu Izak rozpoczął poszukiwana graczy do drużyny, która miała zagrać z nim na turnieju Asus ROG Community Challenge. Miesiąc później team udał się do Szwecji i pokonał wszystkich przeciwników zdobywając tym samym całą wygraną. Częścią głównej nagrody był wyjazd do Las Vegas na turniej DreamHack Masters 2017, który rozpoczął się kilka dni temu. 


Do Stanów ekipa Izaka doleciała dzisiaj rano po około 15 godzinnym locie, jednak nie do końca w takim samym składzie jak miesiąc temu. Na DreamHack wybrali się Izak, Leh, Neex i Stomp bez Luuliguzmana, który został w Polsce. Chłopaki co prawda nie będą grali z innymi profesjonalnymi graczami, ale będą mogli zobaczyć kolejne mecze na żywo.Londyn Vegas! Będzie się działo! #izak #dreamhack #lasvegas #vegas #esport #twitch #izakooo #streamer


Post udostępniony przez Piotr Skowyrski (@izaklive)

Na snapie Izaka pojawiły się już pierwsze nagrania z USA!

16809824_1435050339859917_1453909125_n

Warto również wspomnieć o tym jak na turnieju radzi sobie nasza polska drużyna. Virtusi walkę rozpoczęli we środę meczem z Misfits, który zakończył się wynikiem 16-12 dla naszych. Za to dzisiaj, dwie godziny po północy polacy rozegrali pojedynek z Gambit, który niestety nie skończył się szczęśliwie dla teamu Taza. Decydujący mecz, który roztrzygnie czy wyjdą oni z grupy odbędzie się już za kilka godzin, o 21 polskiego czasu, a ich przeciwnikami będzie fnatic. Izak i reszta zwycięskiej drużyny z turnieju Asusa będzie miał okazję obejrzeć to spotkanie na żywo, jednak nie wszyscy mają takie szczęście, dlatego zapraszamy Was do kibicowania zza ekranów już o 21!

Stream w języku polskim:


Stream w języku angielskim:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.