Twitch: Izak zbanowany w trakcie finału Majora!

Twitch: Izak zbanowany w trakcie finału Majora!

Wiadomość z ostatniej chwili! Ok. godziny 19:05, Izak został zbanowany na Twitchu. W tym czasie prowadził transmisje z komentarzem do finału ELEAGUE Major 2016 - Virtus.pro vs. Astralis.


Powód bana nie jest na ten moment znany. Piotr Skowyrski prowadził tzw. "strefę kibica". Na streamie widzieliśmy jedynie logo Virtus.pro oraz kamerkę z Izakiem, który oglądał mecz (sama rozgrywka nie była pokazywana ani przez chwile na streamie ponieważ Piotr nie ma odpowiednich zezwoleń na streamowanie gry). Ban może być zatem tymczasowy i przyznany przez pomyłkę. Jeśli coś zmieni się w tej sprawie, od razu zaktualizujemy powyższy wpis.

Aktualizacja - 19:28: Izak o banie poinformował właśnie na swoim fanpage'u. Jak sam pisze, jest to jego pierwszy ban i potrwa on 24 godziny!


KLIKNIJ TUTAJ ABY ROZWIĄZAĆ SZYBKI QUIZ O IZAKU!


Obecnie trwa 3 - decydująca mapa meczu Virtus.pro vs. Astralis o 1 miejsce Majora. Drużyny walczą o 500 tysięcy dolarów!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.