Izak ma już 2 miliony subskrypcji! Kto następny?

Izak ma już 2 miliony subskrypcji! Kto następny?

Twórców z milionem subskrypcji jest już tak dużo, że nie sposób spamiętać ich wszystkich. Inaczej natomiast sprawa ma się z tymi, którzy przekroczyli próg dwóch milionów stałych widzów. Ich jest zaledwie garstka, choć niedługo może się to zmienić.


Świeżo upieczonym YouTubrem z dwoma milionami subskrypcji został właśnie Izak. Chociaż jego konto na YouTube według rocznika zostało założone aż 13 lat temu, bo w 2006 roku, to Piotrek profesjonalnie swój kanał prowadzi dopiero od kilku lat. Zdobył w tym czasie ponad pół miliarda wyświetleń wszystkich swoich filmów oraz, co ważniejsze, sympatię widzów, graczy i samych YouTuberów.W najbliższym czasie do wąskiego grona "dwumilionowców" dołączy najprawdopodobniej aż trzech YouTuberów. Według liczby subskrypcji byliby to: Young MultiIsAmU ("szacun!") oraz Friz. Pomiędzy Multim a Isamu różnica subskrypcji wynosi mniej niż tysiąc, natomiast Friz traci do nich 30 tysięcy subskrypcji. Mimo wszystko najprawdopodobniej Karol jako pierwszy z nich przekroczy próg 2 milionów subskrypcji, gdyż jego miesięczny przyrost stałych widzów aktualnie wynosi około 80 tysięcy, a w przypadku Isamu i Multiego są to liczby w okolicach odpowiednio: 15 tysięcy i 14 tysięcy.

Gratulujemy Izakowi przekroczenia kolejnego kamienia milowego w karierze na YouTube i życzymy powodzenia w dalszym prowadzeniu kanału!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.