Isamu z bardzo ważnym filmem!

Isamu z bardzo ważnym filmem!

YouTuberzy bardzo często dają się poznać jako współczujący i troskliwi ludzie. Nie odmawiają oni nikomu w potrzebie i często organizują zbiórki. Na taki sam gest zdobył się IsAmUxPompa.


YouTuber na swoim kanale nagrał ważny film, w którym apeluje o pomoc finansową dla jego kolegi Sebastiana. Do spowolnienia choroby, która przykuwa go do wózka inwalidzkiego potrzebnych jest aż 36 tysięcy. W poniższym filmie Isamu opowiada historię jego znajomości z Sebastianem:Link do zbiórki znajdziecie w tym miejscu. Isamu zachęca do wpłacania choćby złotówki na rzecz Sebastiana, a tych, którzy nie mogą tego zrobić przynajmniej do udostępnienia.

Efekty jego zachęty już widać, bo na koncie zbiórki co kilka minut pojawia się nowa wpłata. Wykorzystywanie swojego zasięgu do pomagania innym jest jedną z lepszych rzeczy, którą można zrobić będąc popularnym. Trzymamy kciuki za Sebastiana i zachęcamy do udziału w zbiórce!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.