Isamu z apelem do widzów podjeżdżających pod dom!

Isamu z apelem do widzów podjeżdżających pod dom!

O tym, że sława ma swoje ciemne strony, przekonał się ostatnio Isamu. Spokój YouTubera został zakłócony przez nachalnych widzów.


Isamu ostatnio nie ma łatwego życia. Niedawno pisaliśmy o włamaniu do domu YouTubera, a teraz jego spokój został zmącony przez nachalnych fanów, którzy stali pod jego domem i patrzyli mu się w okna. O przykrej sytuacji Szymon opowiedział w poniższym filmie:Szymon relacjonuje, że pod jego domem stało Audi, w którym siedziało trzech lub czterech mężczyzn. Panowie nie potrafili odpowiedzieć na pytania Isamu o to, w jakim celu stoją pod jego domem i patrzą się mu w okna. Dlatego też Szymon, delikatnie mówiąc, wyprosił nieproszonych gości z parkingu pod swoim domem.

Film Szymona to nie tylko opis samego zajścia, ale także apel do fanów o to, aby nie robili takich rzeczy. Jeśli ktoś chce spotkać Isamu, to może to zrobić na jakimś evencie, gdzie każdy jest zadowolony ze wspólnych interakcji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.