Isamu tłumaczy dlaczego stracił blisko 400 milionów wyświetleń

Isamu tłumaczy dlaczego stracił blisko 400 milionów wyświetleń

Kilka tysięcy filmów, razem blisko 400 milionów wyświetleń - tyle w ostatnich dniach zniknęło z kanału Isamu. Twórca postanowił dziś wytłumaczyć, co było powodem straty tak wielkiej liczby materiałów. 


Nieprzychylność niektórych osób oraz działania dotyczące nowej polityki YouTube spowodowały takie a nie inne kroki ze strony Szymona. Do podobnych działań jakiś czas temu zmuszony został BOXDEL, który postanowił usunąć swoje wszystkie materiały. Isamu natomiast wybrane publikacje ustawił na niepubliczne, a w dalszej kolejności będzie je filtrował.Szymon naliczył się 3500 filmów, które muszą zostać sprawdzone, a następnie w sporej mierze usunięte. Twórca mówi:
Dzisiaj świat jest skonstruowany tak, że internetem chcą się zajmować osoby, które go w ogóle nie ogarniają. Nie rozumieją tego świata i ludzie przyczepiają się do mnie, do tego na przykład, że mogłem zwyzywać postać z gry.Widzowie Isamu nie muszą jednak się martwić. Co prawda część starych materiałów bezpowrotnie zniknęła z internetu, ale YouTuber już zapowiedział powrót ulubionych serii na kanał. Outlast, Hurtworld czy The Walking Dead. O tym co zobaczymy w przyszłości na kanale Szymona zadecydują widzowie w komentarzach. Czekacie na wielki powrót do filmów z gier od Isamu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.