Isamu NIE stracił umowy partnerskiej z Gamellonem

Isamu NIE stracił umowy partnerskiej z Gamellonem

Ostatnio sieć partnerska Gamellon rozwiązała w trybie natychmiastowym umowę z Medusą, który został oskarżony o rzucanie butelką w okno streamera Daniela Magicala. Z nieoficjalnych źródeł, które podaje serwis wykop.pl dowiedzieliśmy się przed chwilą, że kolejnym YouTuberem, który również stracił partnerstwo jest Isamu, jednak informacja szybko okazała się być prawdopodobną pomyłką. 


Cała akcja została rozpoczęta przez użytkowników serwisu Wykop.pl, którzy zaczęli kilka dni temu zgłaszać nie tylko Isamu, ale też innych twórców. Dzięki nim partnerstwo stracił wspomniany wcześniej Medusa oraz Rafonix.

Kilkanaście minut temu na Wykopie pojawił się film, w którym jego autor pokazał odpowiedź prezesa TVN na wiadomość dotyczącą rzekomego zerwania współpracy z Szymonem. W mailu napisane było, że partnerstwo zostało zakończone już wczoraj, lecz tak naprawdę otrzymana informacja NIE jest prawdziwa.


Z informacji jakie otrzymaliśmy - sieć partnerska Gamellon zaprzecza wszelkim informacjom dot. rzekomego zerwania współpracy z Isamu. Na ten moment nie znamy szczegółów, możemy się jednak domyślać, że wstawiony na Wykop e-mail od "Nienagrani Polska" mógł zostać odebrany przez prezesa TVN jako wiadomość dotycząca Medusy, którego umowa faktycznie została już wcześniej zerwana. (Źródło do wiadomości redakcji.)

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU!


Ten wpis zostanie zaktualizowany gdy tylko poznamy więcej informacji na ten temat.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl