Isamu z nowym kanałem vlogowym!

Isamu z nowym kanałem vlogowym!

Dzisiaj Isamu opublikował pierwszy film na swoim nowym kanale, na którym pojawiać będą się vlogi. W pierwszym odcinku twórca postanowił przedstawić widzom między innymi swój najnowszy nabytek, a dokładniej mrówki!


Isamu swój drugi kanał "IsAmU 2.0" założył kilka dni temu, jednak pierwszy film pojawił się właśnie dzisiaj. W ciągu czterech dni twórca zebrał 35 tysięcy subskrybentów. Na nowym kanale mają pojawiać się głównie vlogi, które będą dodawane mniej więcej dwa razy w tygodniu.

W pierwszym filmie Isamu postanowił pokazać, jak wyglądało rozpoczęcie jego przygody z hodowlą mrówek, które właśnie zagościły w jego domu. Twórca zapowiedział też, że pojawi się więcej materiałów związanych właśnie z tematem ich hodowli. W kilka godzin nagranie zostało obejrzane przez 40 tys. osób i zdobyło ponad 13 tys. łapek w górę. Zobaczcie sami, co Szymon przygotował dla swoich widzów na nowym kanale:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.