Isamu mówi o najgorszych wakacjach w życiu

Isamu mówi o najgorszych wakacjach w życiu

Szymon Kasprzyk opublikował materiał traktujący o nieprzyjemnościach, które spotkały go podczas ostatniej podróży do Hiszpanii. Twórca stwierdził, że były to jego "najgorsze wakacje w życiu".


W przeciągu kilku minionych lat doczekaliśmy się co najmniej kilku materiałów wideo na temat problemów z biurami podróży. Najnowszy tego typu klip został właśnie wrzucony przez Isamu. Twórca wypowiedział się negatywnie o chociażby niezgodności opisu oferty ze stanem faktycznym.

Szymon poinformował, że miał do czynienia z biurem podróży "Podróży Świat" już kilka razy. Ostatnia wycieczka minęła mu bardzo przyjemnie, więc miał nadzieję na powtórne spędzenie miłego czasu z rodziną. Tak się jednak nie stało.Problemy zaczęły się podobno już w samolocie, kiedy to podczas pięciogodzinnej podróży musiał znosić nieprzyzwoite zachowanie współpasażerów. Prawdziwe kłopoty miały miejsce jednak dopiero po dotarciu na hiszpańską wyspę.

Okazało się, że zdjęcia, opis obiektu oraz same umiejscowienie hotelu nie były zgodne ze stanem faktycznym. Isamu kontaktował się z biurem podróży podczas pobytu w Hiszpanii, lecz nie zdołali zorganizować mu innego lokum oraz nawet wyjaśnić powodów zaistniałej sytuacji.

Twórca został więc oszukany. Szymon nie poddał się jednak i na własną rękę wynajął pokoje w innym hotelu, co chociaż częściowo uratowało jego wakacje. Teraz Isamu będzie starał się uzyskać zwrot pieniędzy od biura podróży. Jeśli mu się uda - zapewne poinformuje o tym za pośrednictwem swoich social mediów.

 

Co sądzicie o problemach, których doświadczył Isamu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.