Wielki sukces serii Isamu z Minecrafta!

Wielki sukces serii Isamu z Minecrafta!

Produkcja osadzona w świecie zbudowanym z sześcianów swego czasu przyniosła popularność wielu twórcom na scenie YouTube. Dzisiaj już mało kto z nich opiera tematykę swojego kanału na właśnie tytule firmy Mojang. Niektórzy jednak postanawiają choć na chwilę wrócić do tych "starych czasów".


Na łamach naszego portalu pojawił się na początku wakacji wpis, w którym informowaliśmy Was o kilku internetowych twórcach, którzy postanowili wrócić do nagrywania gry Minecraft. Artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Na taki krok zdecydował się również Szymon Kasprzyk.

Kilka dni temu pojawił się u niego pierwszy materiał z serii "Minecraft dla dorosłych" - Isamu postawił na przygodę w trybie hardcore więc śmierć bohatera to zarówno koniec serii.Okazuje się, że widzowie Szymona czekali z niecierpliwością na powrót Minecrafta w jego wykonaniu. Dowodem na to jest duża liczba wyświetleń pod pierwszym odcinkiem - w momencie pisania tego artykułu materiał ten obejrzano ponad 270 tys. razy. Twórca wynikiem pochwalił się nawet na swoim facebookowym profilu.Na kanale Isamu pojawił się już drugi odcinek z tej serii. Ciekawe jak długo uda mu się przetrwać w sześciennym świecie. 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.