Isamu i jego widzowie z kolejnym charytatywnym sukcesem!

Isamu i jego widzowie z kolejnym charytatywnym sukcesem!

Niestety coraz więcej słyszy się o tej gorszej stronie polskiego YouTube, gdzie panują ciągłe dramy i afery. Zapomina się często, że nasi rodzimi twórcy naprawdę chętnie pomagają innym angażując się w przeróżne akcje charytatywne. Są ich dosłownie dziesiątki, ale ta wczorajsza zaskoczyła nas swoim zasięgiem i błyskawicznym zaangażowaniem YouTuberów oraz widzów.


Wczoraj na facebookowym profilu Isamu został opublikowany post, gdzie prosi on swoich widzów o pomoc dla Korneli, która choruje na białaczkę szpikową i grzybicę płuc. Jak dodał, zostało jej niewiele czasu, ponieważ pierwsza dawka leku ratującego życie musi być podana 22 kwietnia. Szymon prosił także przesyłać dalej informację o tej sprawie tak, by dotarła ona do większej ilości osób. Do tej pory post został udostępniony prawie 2 tysiące razy.Na reakcję widzów nie trzeba było czekać zbyt długo. Ich mobilizacja doprowadziła do tego, że dziś około godziny 15 został osiągnięty cel zbiórki. Na rzecz Korneli zostanie przeznaczone 67 090 zł, co stanowi 100,2% potrzebnej kwoty, a akcję wsparło ponad 5 tysięcy osób.Do zbiórki przyłączyli się nie tylko widzowie, ale i YouTuberzy. Wśród nich możemy wyróżnić Nitra, który wpłacił 500 zł na pomoc dla Korneli.

  

Jak podkreślił Isamu - teraz wszystko leży w rękach lekarzy. Zapraszamy Was również do naszego artykułu, w którym dokonaliśmy podsumowania największych akcji charytatywnych polskich YouTuberów. Link do niego znajdziecie tutaj.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.