Isamu i Nitro z nietypowym konkursem. Można wygrać... samochód

Isamu i Nitro z nietypowym konkursem. Można wygrać... samochód

Na kanale Isamu pojawił się film konkursowy. Do wygrania jest samochód - BMW E46. Otrzyma go osoba, która spełni jeden z trzech warunków.


Nie da się ukryć, że konkursy to dosyć popularna forma aktywności na YouTube. Rzadko kiedy jednak w grę wchodzą naprawdę kosztowne nagrody. Zainteresowanie tego typu przedsięwzięciem jest oczywiście wtedy nieporównywalnie większe.

Jeśli interesujecie się motoryzacją, to zapewne zainteresuje Was propozycja Isamu oraz Nitro. Twórcy zdecydowali się na zorganizowanie konkursu, w którym można wygrać samochód, a dokładniej - BMW E46.

Auto zostało kupione przez Szymona, lecz za wszystkie naprawy oraz usprawnienia zapłaci Sergiusz. Mowa tu o np. wymianie oleju oraz pasków, usunięciu wszystkich zacieków, sprawdzeniu zawieszenia czy dodaniu sportowych kolektorów. W zmiany dotyczące auta Isamu zaangażował dodatkowo swoich widzów, których poprosił na Instagramie o zdecydowanie jakich dokładniej zmian dokonać.Co trzeba zrobić, by mieć szansę na wygranie samochodu? Zapewne część osób się zawiedzie, ale zostawienie polubienia pod materiałem Isamu nie wystarczy. Oprócz tego należy uzyskać 50 poziom w mobilnej grze "One Night Casino" lub kiedykolwiek dokonać zakupu w sklepie internetowym Pompa Team/7more7.

Spełnienie wszystkich trzech warunków ma podobno zwiększyć szansę na zdobycie samochodu. Na kanale TheNitroZyniak niedługo pojawi się materiał prezentujący prace nad usprawnianiem auta.

 

Planujecie wziąć udział w konkursie? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.