Isamu i BOXDEL ze złotą płytą za singiel

Isamu i BOXDEL ze złotą płytą za singiel "MASNO FEST"

W kwietniu 2019 roku na YouTube swoją premierę miał singiel "MASNO FEST" autorstwa Dychy (Isamu) oraz Masno (BOXDELA). Świetnie przyjęty przez widzów utwór YouTuberów pokrył się złotem! 


Złota Płyta za singiel została przyznana przez ZPAV (Związek Producentów Audio-Video) poprzez zliczenie wyświetleń singla uzyskanych w cyfrze. Przesłuchanie jednego utworu 2,5 tys. razy jest równoznaczne ze sprzedażą jednego albumu. Tym sposobem singiel Isamu i BOXDELA otrzymał oficjalnie złotą płytę.

Odbiór nagrody została nagrany i opublikowany na kanale Isamu. Na materiale przedstawione zostały reakcje Szymona i Michała, którzy nie spodziewali się wcześniej Złotej Płyty.Przypomnijmy, że piosenka "MASNO FEST" została opublikowana 7 kwietnia 2019 roku i do tej pory wygenerowała ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube oraz ponad 2,5 miliona odsłuchań na Spotify.W związku z osiągnięciem, Isamu postanowił podziękować swoim widzom i przygotował dla nich 30% zniżkę na płytę "DYCHA - BIAŁE RĘKAWICZKI", która została nazwana pierwszym albumem techno-polo w Polsce.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.