Przedsprzedaż Iphone X ruszyła!

Przedsprzedaż Iphone X ruszyła!

Jest to jeden z tych wpisów, w który większość ludzi wejdzie ze świadomością, że tak naprawdę jego temat ich nie dotyczy. Dzisiaj ruszyła oficjalna przedsprzedaż Iphone'a X na całym świecie oraz w Polsce. Jakie są szczegóły i oficjalne ceny? Miejmy to już za sobą.


Cena aparatu w zależności od koloru pozostaje niezmieniona - tyle samo trzeba zapłacić za wersję srebrną i brzmiącą bardziej luksusowo gwiezdną szarość. Tyle z plusów, bo warianty z 64 GB miejsca pamięci masowej i 254 GB różnią się kwotą 750 złotych. Któż by jednak przejmował się taką kwotą, jeśli weźmiemy pod uwagę cenę samego urządzenia! Iphone X w wersji 64 GB kosztuje 4979 zł, zaś w wersji 254 GB zawrotne 5729 zł.Dużo! W tej cenie można kupić wysokiej klasy komputer z wszystkimi akcesoriami! Albo samochód. Oczywiście, że można, ale i tak znajdą się ludzie, którzy kupią Iphone X i nie ma w tym nic złego, tak działa wolny rynek. Gorzej wygląda jednak sytuacja z dostępnością telefonów, które trudno jest u nas dostać ze względu na brak oficjalnych Apple Store'ów. Jak więc można sobie radzić?

Jedną z opcji jest wspomniany preorder na oficjalnej stronie Apple'a, gdyby to źródło się wyczerpało, to na stronie x-komu  i RTVEuroAGD także ruszyła oficjalna przedsprzedaż. Odrębnym sposobem nabycia Iphone X jest abonament u polskich operatorów telefonii komórkowej.

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.