Nowe przecieki dotyczące iPhone X Plus!

Nowe przecieki dotyczące iPhone X Plus!

Ze strony Apple na razie brak jakichkolwiek szczegółów odnośnie nowych telefonów, lecz w sieci roi się już od nieoficjalnych informacji odnośnie tych sprzętów. Czego więc możemy się w tym roku spodziewać od firmy z Cupertino?


Przede wszystkim na rynku pojawi się tytułowy iPhone X Plus, który wnioskując z nazwy, będzie ulepszoną wersją pierwowzoru. Najbardziej zauważalną zmianą względem "chudszej" wersji będzie 6,5-calowy ekran OLED - zwykły iPhone X posiada 5,8- calowy wyświetlacz. Użytkownicy uświadczyć mają także przygotowywany przez firmę procesor Apple A12, dzięki któremu urządzenie działać będzie oczywiście analogicznie szybciej. Co więcej - podobno po raz pierwszy w sprzętach z systemem iOS wystąpić ma opcja dual SIM. Poza tym do puli kolorów obudowy iPhone'ów z rodziny X dołączy złoty. Oczywiście Apple zostaje przy bezramkowym wyglądzie, jaki obserwować możemy w podstawowym modelu.

Według portalu macrumors.com, wyświetlacz iPhone'a X Plus ma mieć taki rozmiar


W kwestii ceny urządzenia na razie nic nie wiadomo, lecz spodziewać się możemy, że cena iPhone'a X Plus będzie "trochę" wyższa, aniżeli w przypadku zwykłej wersji, która - przypomnijmy - oscyluje w granicach 5 tys. złotych. Dla pocieszenia mamy też wieści o tańszym modelu tego telefonu - według nieoficjalnych informacji Apple pracuje nad "odchudzonym" iPhone'm X, który wyposażony ma zostać w wyświetlacz LCD, boki wykonane z aluminium, a tył ze szkła. Jego ekran ma mieć przekątną około 6 cali.

Firma z Cupertino pracuje też nad bezpośrednim następcą oryginału, lecz jak w przypadku dwóch pozostałych modeli - nie wiemy o nim zbyt wiele. Przekątna ekranu ma zostać względem iPhone'a X niezmieniona (5,8"). Pozostaje tylko czekać na kolejne wieści.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.