Nowy iPhone może mieć funkcję, która już od dawna sprawdza się w innych telefonach

Nowy iPhone może mieć funkcję, która już od dawna sprawdza się w innych telefonach

Telefony od Apple często zaskakują, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Zaskakujące są czasem też braki konkretnych technologii w tych telefonach, które inne producenci już stosują od dawna. Według najnowszych przecieków nowe iPhone'y doczekają się technologii Dual SIM, która działa na rynku mobilnym już od kilku dobrych lat. 


To całkiem zaskakujące, że telefony Apple jeszcze nie wspierają tej technologii. Trudno sobie wyobrazić, że miliony biznesmenów, influencerów, dyrektorów czy zwyczajnych użytkowników nie mogą skorzystać z opcji podwójnej karty SIM w swoim iPhonie. A jednak, do tej pory żaden z nich nie wspierał tej niezwykle przydatnej technologii, która pozwala na korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu.Jak donosi PhoneArena moduły, które będą odpowiedzialne za Dual SIM, będą dostarczone przez Intela. Ta firma dostarczy też modemy do łączności z internetem bezpośrednio do urządzeń Apple.

Chociaż na tę chwilę są to niepotwierdzone informacje, to brzmią one wiarygodnie i przede wszystkim sensownie. Byłoby naprawdę dobrze, gdyby standard Dual SIM znalazł się w końcu w telefonach giganta z Cupertino. Bo przecież ile można czekać?

Źródło: PhoneArena

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.