Internet znowu wciągnął Cyber Mariana!

Internet znowu wciągnął Cyber Mariana!

Internet jest ogromny. Codziennie trafia tam mnóstwo rozmaitych informacji, śmiesznych filmików z kotami, czy materiałów na YouTube. Nawet jeśli wykorzystamy na to całe nasze życie to i tak nie zobaczymy nawet połowy tego co w nim jest. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że Internet potrafi wciągnąć. Zazwyczaj używamy tego sformułowania w znaczeniu przenośnym, jednak w przypadku Cyber Mariana mówimy całkowicie dosłownie!


Dziś na jego kanale pojawił się kolejny odcinek Jutuberzy w macierzy. Jest to już trzecia część tej serii, a polega ona na tym, że Marian wciela się w znanych YouTuberów i parodiuje ich wybrane filmy. W tym odcinku wcielił się między innymi w Izaka, Ponki, Sylwestra Wardęgę czy Isamu. Z resztą zobaczcie sami!Pewną ciekawostką dotyczącą tego filmu podzieliliśmy się na naszym Instagramie, którego mamy nadzieję, że już obserwujecie:


Co Wam się rzuca w oczy najbardziej? Bo nam taka jedna naklejka... 😎👏🏻👌🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @apynews

Podoba Wam się ta seria Cyber Mariana? Parodia jakiego twórcy spodobała Wam się w tym odcinku najbardziej? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.