Już wkrótce premiera interaktywnego serialu od YouTube

Już wkrótce premiera interaktywnego serialu od YouTube

Interaktywne filmy czy seriale to dosyć raczkująca forma treści, lecz nieustannie zyskująca na popularności. Swoich sił na tym polu spróbował już chociażby Netflix. Teraz przyszedł czas na YouTube. Przed Wami... Heist.


Kilka dni temu pojawił się zwiastun pierwszego interaktywnego serialu z serii YouTube Originals. Produkcja nazywa się Heist i zadebiutuje już 30 października. W jej skład wejdzie 61 odcinków - wszystkie z użytkownikiem Markiplier (24,4 miliona subskrypcji) w roli głównej i wszystkie za darmo.

Jeśli siedzicie na YouTube już pewien czas, to zapewne zdajecie sobie sprawę, że interaktywne seriale to nie nowość na platformie. Ręka w górę kto pamięta czasy adnotacji i świetnych pomysłów twórców związanych z tym elementem serwisu!"Napad" jest w pełni finansowany przez YouTube, co może mieć pozytywny wpływ na jakość wizualną produkcji. Ciekawe też czy platforma zdecyduje się na zaangażowanie innych twórców w podobne projekty.

Wybory przez nas w Heist podjęte doprowadzić mogą do ponad... 31 zakończeń - liczba robi wrażenie. Pozostaje czekać na osobę, która odkryje każde z nich.

Nie da się ukryć, że krok wykonany przez YouTube jest w zasadzie... oczywisty. Serwis jest najbardziej interaktywną platformą ze wszystkich dostępnych na rynku i wręcz proszącą się o tego typu treści.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.