Interaktywny horror na YouTube

Interaktywny horror na YouTube

Wielu z Was mogłoby stwierdzić, ze byłoby dla wszystkich lepiej, gdyby młodzi ludzie nie wrzucali do sieci swoich filmików czy różnych produkcji. Chcemy temu dzisiaj zaprzeczyć, a z pomocą przychodzi do nas 15-letni Tymoteusz Górski. Jest on reżyserem interaktywnego filmu "Twój Wybór".


Pełny, 16 minutowy film ma pokazać moc adnotacji na YouTube. Wszystko bowiem dlatego, że w produkcję wplecione jest 8 zakończeń, a o wszystkim decydujemy my - widzowie. Każda nasza decyzja prowadzi nas do innego rozwinięcia fabuły.


Film zainspirowany jest znaną na całym świecie produkcją Until Dawn. 15-letni reżyser był zirytowany brakiem możliwości rozgrywki na komputerach stacjonarnych, co tchnęło go do stworzenia dostępnej dla każdego produkcji.


Ciekawi Was ile czasu potrzeba było pracy? Opowiedział nam o tym Tymoteusz:Samo filmowanie zajęło już dużo czasu jak na 16 minutowy film. Dodatkowo, wybraliśmy sobie późną porę, także samo kręcenie to było około 30 kilku godzin. Montaż? Tu już jazda była ostrzejsza, ponieważ zajęło to około 40 godzin. Poprawki jakies małe były, więc z początku film renderowalśsmy 3 razy a adnotacje to właściwie półtorej godziny pracy

Produkcja ta, to zdecydowanie jedna z lepszych, jakie mogliśmy zobaczyć do tej pory na YouTube. Sam fakt, że zrobiło to do spółki kilku nastolatków, wpędza nas w jeszcze większy zachwyt. Koniecznie spróbujcie swoich sił w filmie "Twój Wybór" (pamiętajcie o włączeniu adnotacji!):
Spróbowaliście? Jak Wam się podoba? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.