Instagramerka zebrała ponad 5 mln zł na WOŚP

Instagramerka zebrała ponad 5 mln zł na WOŚP

Mama Ginekolog - popularna polska instagramerka - zdecydowała się po raz trzeci zaangażować w WOŚP. Zeszłoroczny rekord zebranych pieniędzy udało jej się pobić ponad dwukrotnie.


Nicole Sochacki-Wójcicka od dobrych kilku lat prowadzi bloga oraz profil na Instagramie o tematyce położniczo-ginekologicznej. Od pewnego czasu wspiera także WOŚP poprzez przekazywanie na organizację dochodu ze sprzedanych e-booków.

O rekordzie Mamy Ginekolog pisaliśmy już rok temu. Zebrała ona wtedy ponad 2,5 mln złotych przez jeden weekend. Może zabrzmi to infantylnie, ale tamten wynik jest "niczym", przy tegorocznym rezultacie.

Odbiorcy kobiety zdecydowali się bowiem na zakup e-booków o wartości... 5,3 mln złotych netto. Kwota robi jeszcze większe wrażenie, jeśli uświadomimy sobie, iż zebrana została przez zaledwie dwa dni. Nicole całość przekazała oczywiście na WOŚP.
Tym samym Nicole ustanowiła rekord jeśli chodzi o ilość ubieranych środków przez polskich influencerów. Kto wie - może w przyszłym roku osoby obserwujące kobietę zaskoczą raz jeszcze?

 

Co sądzicie o sukcesie Mamy Ginekolog? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.