Instagram ułatwi usunięcie obserwującego

Instagram ułatwi usunięcie obserwującego

Instagram testuje funkcję, która docelowo ma usprawnić proces usuwania osób nas obserwujących. Procedura ma być łatwiejsza i mniej skomplikowana. Nie wiadomo jednak kiedy nowość zostanie wprowadzona do usługi.


Jak donosi popularna badaczka Jane Manchun Wong, Instagram prowadzi obecnie testy nowej funkcji. W wersji beta aplikacji na system iOS odkryła opcję usunięcia użytkowników nas obserwujących bezpośrednio z ich profilu.

Na razie, by "pozbyć się" danej osoby z listy "Obserwujących", należy wykonać szereg czynności. Najpierw trzeba przejść na własny profil, następnie wybrać zakładkę "Obserwujący", a dopiero wtedy wybrać interesującego nas użytkownika i go usunąć.Testy Instagrama wskazują na to, że niedługo na profilach osób nas obserwujących pojawi się opcja "Usuń obserwującego" - ma to przyspieszyć cały proces.

Powyżej opisana możliwość ma zadebiutować także w aplikacji na system Android. Trudno jednak powiedzieć, kiedy to się wydarzy.

 

Co sądzicie o aktualizacji Instagrama? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.