Instagram testuje nowy sposób wyświetlania Stories

Instagram testuje nowy sposób wyświetlania Stories

Niewielkie grono użytkowników już jakiś czas temu zaczęło zauważać zmianę w sposobie wyświetlania Stories na Instagramie. Pod jednym wierszem ikon pojawił się drugi oraz funkcja "Zobacz wszystkie Relacje". 


Skopiowanie formatu Stories przez Instagrama było strzałem w dziesiątkę. Z funkcji korzysta już ponad połowa użytkowników Instagrama (500 milionów), co dobitnie świadczy o jej popularności. Nic więc dziwnego, że Facebook coraz silniej inwestuje w Relacje.

Niektóre osoby dostrzegły dosyć widoczną zmianę na ekranie startowym aplikacji Instagram. Mowa tu o pojawieniu się drugiego wiersza Stories oraz przycisku umożliwiającego zobaczenie listy wszystkich Relacji na jednym widoku. Poniżej możecie zerknąć jak usprawnienie prezentuje się w praktyce:Przyznacie, że... dosyć dziwnie. Zasłania przy tym niemalże połowę ekranu, co nie wygląda zbyt estetycznie oraz praktycznie. Warto jednak wspomnieć, iż Instagram nie wprowadził tejże nowości publicznie. Jest to zmiana eksperymentalna - społecznościowy gigant zapewne testuje jak zareagują odbiorcy.

Osobiście nie chciałbym obecności tego typu widoku Stories. A Wy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: TechCrunch

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.