Nowa funkcja dodawania zdjęć z przeszłości w Instagram Stories!

Nowa funkcja dodawania zdjęć z przeszłości w Instagram Stories!

Instagram to serwis służący do dzielenia się naszymi fotografiami ze znajomymi, jak i z szerszą publicznością. Można tam prowadzić profile tematyczne, wrzucać swoje zdjęcia, fotografie swojego hobby, czy cokolwiek będziemy chcieli pokazać większej ilości osób. Jedną z funkcji w tym serwisie jest Instagram Story, którego dotyczy najnowsza aktualizacja.


Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - Istagram Stories to funkcja umożliwiająca nam dzielenie się bieżącymi wydarzeniami ze znajomymi za pomocą publikowania zdjęć w tym serwisie. Osoby, które nas obserwują, mogą zobaczyć je przez 24 godziny od momentu wstawienia. Funkcja jest bardzo popularna, korzystają z niej zarówno zwykli ludzie, jak i znani YouTuberzy oraz gwiazdy, którzy dzięki temu mogą dzielić się częścią swojego życia prywatnego.

Serwis postanowił rozwinąć funkcję, dzięki czemu w najnowszej aktualizacji pojawiła się możliwość dodawania do Stories, jakichkolwiek zdjęć z galerii - nie tylko z ostatnich 24 godzin, tak jak miało to miejsce do tej pory. Aby użyć tej funkcji, musimy wejść w panel tworzenia Insta Stories i u dołu kliknąć ikonkę galerii. Właśnie wtedy wyświetlą nam się zdjęcia, które znajdują się w naszej galerii. Gdy wybierzemy to starsze niż 24 godziny, Instagram od razu zaproponuje nam wstawienie naklejki z datą wykonania fotografii.

Ta aktualizacja sprawia, że do naszego Instagram Story nie musimy dodawać tylko zdjęć, ale możemy umieszczać również grafiki, czy jakiekolwiek obrazki z internetu. Daje to dużo więcej możliwości, z czego z pewnością będzie można skorzystać, informując swoich obserwujących np. o nowym filmie - w przypadku YouTuberów, czy o nowej piosence - zwłaszcza wśród twórców muzyki.

Najnowsza aktualizacja to zdecydowanie dobry ruch ze strony Instagrama. Opcja ta, zdecydowanie zwiększy funkcjonalność Instagram Stories. Dzięki niej nie musimy się martwić, że zapomnieliśmy dodać zdjęcia do Stories z ważnego dla nas wydarzenia, wystarczy, że mamy je w rolce aparatu.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl