Instagram Stories z oficjalnym wsparciem Netflixa

Instagram Stories z oficjalnym wsparciem Netflixa

Oglądanie Netflixa to nie tylko wspaniała rozrywka, ale także często powód do przechwałek o tym, jacy jesteśmy "Netflix & chill", kiedy zbliża się sesja, czy mamy ręce pełne roboty. Szkoda też byłoby nie pochwalić się nowym serialem, który zaczynamy oglądać. Na szczęście Instagram i Netflix połączyły siły i nie musimy już robić brzydkich zdjęć w tym celu.


Nowa funkcja od Netflixa i Instagrama pozwala w błyskawiczny i estetyczny sposób dzielić się tym, co właśnie oglądamy. Po wybraniu opcji "udostępnij" w Netflixie pojawi się nowa możliwość pod nazwą "Relacje na Instagramie".Po wybraniu tej opcji zostajemy przeniesieni do modułu wstawiania stories na Instagramie, a tam czeka na nas serialowa grafika. Oczywiście możemy ją dowolnie zmodyfikować własnym tekstem, hashtagiem czy gifem - ogranicza nas tylko kreatywność.

Opcja dostępna jest na tę chwilę tylko dla użytkowników iOS. Wkrótce jednak ma pojawić się także dla posiadaczy telefonów z Androidem.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.