Nowa funkcja na Instagramie pozwoli zaoszczędzić dużo czasu

Nowa funkcja na Instagramie pozwoli zaoszczędzić dużo czasu

Stories na Instagramie prawdopodobnie stały się już popularniejsze od tych Snapchatowych, które pojawiły się najpierw właśnie na nim. Ironia losu albo nieporadność twórców. Może nawet bardziej to drugie, bo instagramowe Stories dostają przemyślane i użyteczne aktualizacje - takie jak najnowsza. 


Do tej pory masowe dodawanie zdjęć do Stories było bardzo toporne i czasochłonne, ponieważ za każdym razem trzeba było przechodzić przez cały proces od początku. Skutkowało to tym, że dodawanie zdjęć jedno po drugim zabierało zbyt dużo czasu.Teraz się to jednak zmieni, gdyż w najnowszej aktualizacji Instagrama dostaniemy możliwość dodania wielu Stories jednocześnie! Co najlepsze, w dalszym ciągu będziemy mieli możliwość dodawania grafik i tekstów do poszczególnych zdjęć.

Takie zmiany wprowadzane do Instagrama są bardzo dobrym kierunkiem rozwoju aplikacji. Z pewnością ułatwi to wielu osobom korzystanie z popularnej funkcji i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.