Instagram z nową funkcją pozwalającą publikować więcej postów!

Instagram z nową funkcją pozwalającą publikować więcej postów!

Instagram nieustannie wprowadza nowe funkcje ułatwiające korzystanie z aplikacji. Ostatnia z nich umożliwia udostępnianie tego samego postu na wielu kontach, którymi zarządza jedna osoba. Aktualnie taka opcja jest dostępna jedynie dla użytkowników iOS.


Do tej pory korzystający z Instagrama musieli przełączać się między profilami, aby publikować te same treści na pozostałych kontach. Tzw. "self regram", najnowsze usprawnienie, powinno wspomóc twórców treści w promowaniu ich pracy na kontach osobistych i biznesowych, ale także firmom zarządzającym wieloma profilami. Wystarczy, że na ostatnim etapie dodawania zaznaczą profile, na które obrazek ma trafić.

Aplikacja na iOS na Instagramie pozwoli Ci opublikować post ze wszystkich profili, którymi zarządzasz na swoim urządzeniu.


Funkcja wydaje się całkiem użyteczna, choć z drugiej strony dany administrator posiada wiele kont z konkretnego powodu. Zazwyczaj dlatego, że trafiają one do różnorakich grup odbiorców, a wtedy jeden post nie do końca będzie spersonalizowany do ich potrzeb. Ponadto ten zabieg może spowodować pojawianie się dokładnie tych samych treści, co przeczy idei zachęcania do tworzenia oryginalnego contentu. Obecnie funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach Apple, a właściciele Instagrama nie informują kiedy miałaby pojawić się na Androidzie.

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu