Instagram pokaże jeszcze więcej zdjęć nieznajomych osób

Instagram pokaże jeszcze więcej zdjęć nieznajomych osób

Twórcy Instagrama postanowili wprowadzić do aplikacji kolejną funkcję mającą na celu zwiększenie czasu, jaki użytkownicy poświęcają na przeglądanie różnego typu postów. Od teraz aplikacja będzie zachęcać do oglądania zdjęć jeszcze większej liczby ludzi, których nie znasz. 


Jakiś czas temu deweloperzy dodali sekcję "Polecane dla Ciebie", gdzie wyświetlają się rekomendowane profile i posty dobrane na podstawie zainteresowań użytkowników. Dodana została także informacja, która powiadamia, że przejrzeliśmy już wszystkie polecane zdjęcia. Instagram postanawia pójść krok dalej i oferować jeszcze więcej wpisów od nieznajomych kont. W tym celu wykorzystany zostanie pasek "Jesteś na bieżąco".

Pasek "Jesteś na bieżąco" zostanie wykorzystany do pokazania jeszcze większej ilości postów


Po wyświetleniu napisu użytkownik będzie miał kilka możliwości. Jedną z nich jest kliknięcie przycisku, aby wyświetlić poprzednie posty (które już najprawdopodobniej widział). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby przesuwać palcem w dół i oglądać inne rekomendowane zdjęcia wybierane na podstawie obserwowanych profili czy polubionych wpisów.

Powyższe zmiany wejdą w życie zapewne przy okazji następnej aktualizacji.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.